Her iki kanatçı pozisyonunda da sindirilebilir bir oyuncu
Manchester City Efsanesi Sergio Aguero, 2011 yılında Atlético Madrid'den Man City'ye taşındı ve 10 yıl boyunca Man City'de oynuyor. Aguero, Man City tarihindeki en fazla golcü ve Premier Lig'deki en fazla yabancı golcüye sahiptir. Aguero, Man City'de efsanevi bir oyuncu olarak kabul edilir ve Man City'de aktif olarak oynayan tek oyuncu Aguero'dur. 19/20, 20/21, birçok […]

Manchester City Efsanesi Sergio Aguero, 2011 yılında Atlético Madrid'den Man City'ye taşındı ve 10 yıl boyunca Man City'de oynuyor.

Aguero, Man City tarihindeki en fazla golcü ve Premier Lig'deki en fazla yabancı golcüye sahiptir. Aguero, Man City'de efsanevi bir oyuncu olarak kabul edilir ve Man City'de aktif olarak oynayan tek oyuncu Aguero'dur.

19/20, 20/21, birçok gol atamadı, ancak önceki sezonlara kadar her zaman en iyi puanlama sıralamasında rekor kırdı.

13/14 sezonunda 17 golle dördüncü sırada yer aldı ve 14/15 sezonunda 26 golle 1 numaraya yükseldi. 15/16 sezonunda 24 golle ikinci, 16/17 sezonunda 20 golle dördüncü oldu.

17/18 sezonunda 21 golle üçüncü, 18/19 sezonunda 21 golle dördüncü oldu. 19/20 ve şu anda oynanan 20/21 sezonları, sakatlık ve düşük puanlama ile takıma büyük nba중계 bir yardım vermedi.

Son zamanlarda, Man City ile yeni sözleşmesini bitirmedim ve bu sezonun sonunda takımdan ayrıldım.

Bu sezonun sonunda Man City'den ayrılan Aguero oyuncusunun nerede olduğu çok dikkat çekiyor. 2011'den beri Man City'nin üniformasını giydi ve 10 sezon boyunca 384 maçta 257 gol attı.

Ayrıca dört EPL şampiyonluğu, bir İngiltere FA Kupası şampiyonluğu ve beş lig kupası kazandı. Bu muhteşem özgeçmişe ve muazzam beceriye sahip Aguero oyuncularını isteyen birçok takım vardı ve henüz karar verilmedi.

Şu anda tartışılan takımlar İspanya FC Barcelona, İtalya Juventus ve Fransa Paris Saint-Germain tarafından tartışılıyor. Ayrıca, Aguero oyuncularının anavatanları Arjantin'e geri döneceği de söylendi.

Son zamanlarda, en iyi formunu göstermiyorum, ancak gol atma yeteneği veya patlayıcı görünümü Aguero oyuncusunun en büyük avantajıdır, bu nedenle transfer ekibinin en kısa sürede adapte olması durumunda yeterince iyi bir görünüm göstereceğini düşünüyorum.

Şu anda Premier Lig'de lider olan Man City, güçlü bir şampiyonluk adayı olarak kabul edilir. Aguero, 10 yıl boyunca mücadele eden takımdan ayrıldığında şampiyonluk kupasıyla şampiyonluktan ayrılmak harika olurdu.

Dünyanın en iyi forvet oyuncusu olarak kabul edilen Killian Mbape'nin Olimpiyatlara katılmadığı bildirildi. Mbape 1998'de doğdu ve Tokyo Olimpiyatları'nda oynayabilecek yaşta.

Tokyo Olimpiyatları sorunsuz giderse, dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarlarının en çok görmek istediği oyuncunun Fransa'nın Kilian Mbape oyuncusu olacağını düşünüyorum.

Ancak, Mbape'nin Olimpiyatlara katılmadığını ve birçok insanın nedenini merak ettiğini söyledi. Bunun nedeni, birçok oyun programı nedeniyle yorgunluk kümülatifi ve gelecek sezon için bir sorun olduğunu söyledi.

Euro 2020, 11 Haziran - 11 Temmuz tarihleri ​​arasında yapılacak ve geçen yıl yapılması gereken bir yarışma, ancak virüs nedeniyle ertelenecek.

Fransız milli takımının Mbape'si yarışmaya katılacak ve Tokyo Olimpiyatları 23 Temmuz - 8 Ağustos tarihleri ​​arasında yapılacak, bu yüzden Mbape çok sıkı bir programda Tokyo Olimpiyatları'ndan vazgeçmiş gibi görünüyor.

Mbape, 2022'de şu anda ait olan Paris Saint-Germain ile olan sözleşmesini sonlandıracak. Mbape yenilemeyi erteliyor ve Paris Saint Germain, üç kez yenilemeyi reddeden Mbape'ye nasıl karar vereceği konusunda çok fazla endişeli görünüyor.

Dünyanın en iyi forvet oyuncusu olarak kabul edilir ve bu sezon Fransız liginde 20 gol ve 6 asistle 1 numaraya ulaşır.

İkinci sırada yer alan Dephi ile altı gol arasındaki boşluk var. Uzun zamandır Real Madrid, Mbape'ye sürekli bir aşk çağrısı gönderiyor ve birçok büyük kulüp Mbape'yi istiyor, ancak gelecekte çok yüksek bir haftada nasıl karar vereceğini merak ediyorum.

Ayrıca, Paris Saint Germain'in yüksek maaşla eşleşeceğini ve Mbape ile yeni bir sözleşme imzalayacağını düşünüyorum.

답글 남기기

이메일 주소를 발행하지 않을 것입니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다