yönetim kıyafetinin temiz bir şekilde yıkandığı duruma dikkatlice bak
Merhaba ~ Sanırım çok hava var! Bu durumda, ince giyinip dışarı çıktığımda soğuk algınlığım olduğunu biliyorsun!Benim gibi. Bahar paltosunu giymeye ve dışarı çıktığımda çok soğuktu! Vücudunuzun bakımında çok ihmal edildiğimi düşündüm. Sağlık hizmetlerinin 출장안마 yanı sıra akıl sağlığına dikkatlice ve dikkatlice bakıldığımı hissettim. Gunmaea'ya karşı üyeler uygulama nedeniyle kostik yağmur alabilmek gerçekten iyiydi! Changwon şehir […]

Merhaba ~ Sanırım çok hava var! Bu durumda, ince giyinip dışarı çıktığımda soğuk algınlığım olduğunu biliyorsun!Benim gibi. Bahar paltosunu giymeye ve dışarı çıktığımda çok soğuktu! Vücudunuzun bakımında çok ihmal edildiğimi düşündüm. Sağlık hizmetlerinin 출장안마 yanı sıra akıl sağlığına dikkatlice ve dikkatlice bakıldığımı hissettim. Gunmaea'ya karşı üyeler uygulama nedeniyle kostik yağmur alabilmek gerçekten iyiydi!

Changwon şehir merkezinde bulunduğum için gerçekten rahatça ziyaret edebildim. Arabayı tamir etmek için son zamanlarda bir araba kullanıyorum, bu yüzden bugünlerde toplu taşıma kullanıyorum, ancak otobüs durağının hemen önünde oturuyorum. Şehir çevresinde, taksi yakalamak kolaydı! Ayrıca, araba kullananların rahatlığı göz önüne alındığında, binanın bodrumunda bir otopark vardı. Changwon Gunma'nın ücretsiz park saati için 4 saate kadar sağlayabileceğinden, rahatça kullanabiliriz.

İçeri girmeden önce, bir süre önce park edilmiş bir tabela vardı ve bir süre izledim ve bu çeşitli indirimler yapıyordum ve neden Changwon'un en düşük masajıyla ünlü olduğunu anladım. Hafta içi indirimlerden doğum günü indirimlerine ve asker indirimlerine kadar!Doğum günü veya asker olanlar, ikamet kayıt kartı veya tatil kartıyla ziyaret ederseniz% 20'ye kadar indirim alacağını söyledi. Benim durumumda, bu yoktu, bu yüzden elleri dezenfekte ettim ve qr kodu sertifikasını bitirdikten sonra hızla girdim.

İçeri girer girmez, rahatlık beni korudu ve kalbim istikrara kavuştu. İlk kez gelmem gerektiğini sanmıyorum, ama uzun zamandır çok yakın bir arkadaşımın evinde takıldığımı hissediyorum. Açıkçası, ilk ziyaretimde masaj yapmak biraz rahatsız edici ve garipti, çünkü garipti, ama düşündüğümden daha rahat kalmak gerçekten güzeldi. Ve seni gerçekten rahatlattığın için çok mutluyum.

Menüyü seçmek için Changwon Gunma menüsünü açtım ve aslında ne tür bir bakıma sahip olduğunu veya ne alacağını bilmiyordum, ancak tavsiyeniz sayesinde kolayca seçebildim. Vücudumun durumunu kontrol ettin ve bana Aroma masajını önerdin. Changwon Aroma masajının harika olduğunu söyledin, ama beklentiler benden önce çok arttı.

Sonunda kıyafetlerini değiştirmek için içeri girdi. Soyunma odasında, duş, dolap ve tuvalet masası vardı. Yönetim kıyafetleri de temiz bir şekilde yıkanmış ve değiştirildiğinde gerçekten rahatça kullanılabileceğini düşünüyorum.

Basit bir ayak banyosu bitirdim ve sonunda Changwon Gunma'ya girdim! Kendi başıma geldim ve tek kişilik odayı kullandım ve havadan farklı bir şekilde temiz ve hoş hissettim. Yatak durumu iyiydi ve çamaşırları doğru veya kokuluydu.Bu odada aldığın masajın ne kadar kötü olabilir ki, başparmak otomatik olarak ortaya çıkacak kadar iyiydi! Kendine bir tavsiyede bulun.

답글 남기기

이메일 주소를 발행하지 않을 것입니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다